Máte otázky?

Kontaktný formulár

Ponuka nehnuteľnosti

Zoradiť podľa
Na stranu

Na prenájom 2 izbový byt pri Štrkoveckom jazere, Záhradnícka ulica

Ponúkame Vám exkluzívne na prenájom 2 izbový byt v bytovom komplexe Octopus Habitat na Záhradníckej ulici. Byt je vhodný pre klientov, ktorí hľadajú príjemné bývanie v blízkosti jazera s pohodlnou dostupnosťou do každého kútu Bratislavy. Lokalita je svojou polohou ideálna pre mladý pár, ale aj starších, nakoľko je bezbariérový. Všetko potrebné sa nachádza pohodlne v pešej dostuposti. Priamo v bytovom dome je obchod s potravinami, banka, kaderníctvo, priamo pred vchodom zástavka autobusu aj električky, cez cestu obchody Billa, pošta, cukráreň, reštaurácie a v blízkosti Štrkovecké jazero. Byt sa...

Čitať viac
Aktuálne

Na prenájom 2i byt v projekte Nový Ružinov s 2 parkovacími miestami

Ponúkame Vám exkluzívne na prenájom príjemný, úplne nový 2 izbový byt v novostavbe Nový Ružinov na Bajkálskej ulici v Ružinove. Byt je úplne nový, nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, má dostatok úložného priestoru a môže byť podľa dohody s budúcim nájomcom dozariadený. Odporúčame toto príjemné a kľudné bývanie voňajúce novotou, pri ktorom môžete pohodlne zaparkovať 2 autá na vyhradených parkovacích miestach patriacich k bytu. Tak neváhajte a osamostatnite sa!

Čitať viac
Aktuálne

Na predaj 3 izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii, Bernolákovo - Družstevná ulica

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový byt s balkónom v obci Bernolákovo na Družstevnej ulici. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, bol prerobený zo 4 izbového tak, aby poskytol väščí obývací priestor a zároveň zväčšil kúpelňu. Nie sú potrebné ďaľšie investície a čas na rekonštrukciu, nakoľko bolo všetko vymenené vrátane nových elektrických rozvodov a pre zvýšenie komfortu bývania bola doplnená aj klimatizácia. Ponuka je určená pre všetkých, ktorí myslia do budúcnosti - či už ako skvelá voľba pre rodinu, ale aj ako investičná príležitosť vďaka žiadanej a perspektívne lokalite. Neváhajte,...

Čitať viac
Pripravujeme

Predaj 4 izbový byt s dvomi lodžiami, Rača - Karpatské námestie

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 4 izbový byt na ulici Karpatské námestie. Byt sa nachádza v slušnom pôvodnom stave, výnimočným ho robí nielen podlahová plocha, výborná dispozícia so samostatnými izbami, ale aj dve lodžie. Byt sa nachádza na 7. poschodí vďaka čomu poskytuje príjemný výhľad na Karpaty a je orientovaný na 2 svetové strany. Je ideálnou voľbou nielen pre rodiny, kde poskytne každému členovi súkromie. Je ideálnou voľbou nielen pre rodinu, kde poskytne každému členovi potrebné súkromie, ale vďaka výbornej dispozícií poskytuje priestor napríklad na spojenie dvoch izieb a...

Čitať viac
Predané

Na predaj priestranný 6 izbový RD s garážou v srdci Rusoviec, Gerulatská ulica

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj ojedinelú ponuku priestranného 6 izbového RD v centre Rusoviec pri ktorom oceníte, že majitelia už pri stavbe mysleli na praktickú stránku bývania a svoje budúce pohodlie a tak sa pri jeho stavbe rozhodne nešetrilo. Dom, ktorý ponúkne budúcemu majiteľovi viacero benefitov v porovnaní s ostatnými ponukami. 

Čitať viac
Predané

Na predaj 3 izbový byt pri Chorvátskom ramene, Ševčenkova ulica

Aston Waldner ponúka exkluzívne na predaj príjemný 3 izbový byt pri Chorvátskom ramene. Aktuálne je užívaný ako 4 izbový a z toho 3 izby sú nepriechodné. Bytový dom sa nachádza priamo nad Chorvátskym ramenom, s nádhernou zeleňou, cyklotrasou a aj peším chodníkom okolo ramena. Pár krokov od vchodu je detské ihrisko, neďaleko obľúbená kaviareň Monsters, ihrisko detský svet Petržalka.

Čitať viac
Predané

Predaj 3i byt, Mamateyová ul., príjemná lokalita pri lese

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový byt s lodžiou na Mamateyovej ulici. Ponuka je určená pre všetkých, ktorí myslia do budúcnosti - či už ako skvelá voľba pre rodinu, ale aj ako investičná príležitosť vďaka svojej polohe a obľúbenej lokalite Petržalky.   

Čitať viac
Predané

Na predaj 4i samostatný RD - bungalov, Tomášov, skolaudovaná novostavba

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj príjemný skolaudovaný 4 izbový bungalov v tichej časti obce Tomášov, pri ktorom oceníte, že majitelia už pri stavbe mysleli na praktickú stránku bývania a svoje budúce pohodlie, a tak sa pri jeho stavbe rozhodne nešetrilo. Rodinný dom má dobrú dispozíciu a rozdelenie. V pešej dostupnosti sa nachádza zastávka autobusu a v dostupnosti je aj škola, škôlka, reštaurácie a veľa ďalších.

Čitať viac
Predané

Na prenájom 1 izbový byt v novom projekte Galvanihome, Galvaniho ulica

Aston Waldner ponúka exkluzívne na prenájom príjemný úplne nový 1 izbový byt v novostavbe na Galvaniho ulici v Ružinove. Byt bude podľa dohody kompletne zariadený, TV, práčka, dostatok úložného priestoru a je okamžite pripravený na nasťahovanie. Odporúčame toto príjemné a kľudné bývanie, pri ktorom môžete nechať auto doma a zvoliť MHD, kedže zástavka je hneď pri dome.  Prídite sa pozrieť.  

Čitať viac
Predané

Na predaj kompletne zrekonštruovaný zariadený4i byt, BA II, Latorická ulica

Aston Waldner ponúka exkluzívne na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt na Latorickej ulici v Podunajských Biskupiciach. Byt sa nachádza v príjemnej, taktiež zrekonštruovanej nízkopodlažnej bytovke umiestnenej uprostred zelene, v okolí ktorej je kompletná občianska vybavenosť s množstvom detských ihrísk. Byt je na ideálnom 2. poschodí a poskytne budúcemu majiteľovi výhľad na 2 svetové strany.Na slnečnej strane je na oknách inštalovaná fólia obmedzujúca prestup tepla do interiéru. Výhodou je tiež malý počet susedov. Upratovanie spoločných priestorov je zabezpečené. Výnimoč

Čitať viac
Predané
Späť hore