Máte otázky?

Kontaktný formulár

Referencie

Ing. Rastislav M., Ph.D., predávajúci 3 i byt Bratislava - Devínska Nová Ves

Jana Soós Švehlíková - predaj a kúpa 3i bytu Devínska Nová Ves "Od prvého kontaktu bola spolupráca s pani Švehlíkovou z realitnej kancelárie Aston Waldner veľmi príjemná a zároveň profesionálna. Nakoľko sme nehnuteľnosť predávali i kupovali, zastupovala nás ako maklér predávajúceho i maklér kupujúceho. V oboch úlohách bola precízna, promptná, agilná, vedela sa prispôsobit požiadavkám klienta i dobre poradiť. Počas celého procesu kúpy i predaja nehnuteľnosti bol každý krok dobre premyslený, s klientom vopred dohodnutý a mohli sme sa na ňu absolútne spoľahnúť. V tejto realitnej kancelárii pracujú profesionáli, ktorí svojej práci rozumejú a majú ju radi, na prospech všetkých ich klientov. V prípade ďalšej kúpy či predaja nehnuteľnosti sa na ňu určite obrátime tak ako aj viacerí známi, ktorým sme poskytli osobnú referenciu. Ing. Rastislav M., Ph.D.

Ildiko K. a Tibor B., predávajúci 4i RD Veľké Úľany

Jana Soós Švehlíková - predaj rodinného domu za 16 dní od zverejnenia inzercie! "Ja som naozaj nepredpokladala, že naša "spolupráca" bude takáto krátka ...... očakávala som viac mesačnú ba priam až ročnú spoluprácu pri predaji nášho domčeka v dedinke "ďaleko" od Bratislavy. To že ste dom dokázali predať za 16 dní !!! svedčí o tom, že mi bola odporučená realitná kancelária na vysokej profesionálnej úrovni a ďakujem za možnosť spoznať p. Soós-Švehlíkovú, lebo jej odbornosť, profesionalita a ľudský prístup je na takej vysokej úrovni, že som nesmierne vďačná za rady, usmernenia a celkovú spoluprácu s ňou a teda aj s realitnou kanceláriou a už len ľutujem, že nemám viac domov na predaj, lebo už teraz viem kam a na koho by som sa obrátila. Fakt obrovská vďaka za všetko a na záver už len prianie úspechov do ďalšej práce, veľa zdravia a veľa spokojných klientov - aspoň takých ako sme boli my dvaja s bratom ....všetko dobré prajeme." Ildiko K. a Tibor B.

Róbert V. s manželkou, predaj 3i bytu Dunajská Lužná

Tomáš Soós - predaj 3 izbového bytu v novostavbe do termínu "“Spolupráca s pánom Soósom pri predaji našej nehnuteľnosti prebiehala mimoriadne hladko. Pán Soós pracuje s vysokým nasadením a odbornosťou, udržiava otvorenú komunikáciu, v jednaní s ľuďmi je taktný a diplomatický, vyznačuje sa citom pre sme uzavretie obchodu, s ktorým sú spokojné všetky zúčastnené strany. Určite odporúčame spoluprácu s realitnou kanceláriou Aston Waldner.” Majte sa zatiaľ." Róbert V.

Soňa H., kúpa 3i bytu, Senec

Tomáš Soós - Kúpa bytu a zabezpečenie všetkého potrebného pre hladký prevod "Ďakujeme p. Soósovi za veľmi profesionálny prístup, veľmi nám pomohlo v tomto zaneprázdnenom období, že všetko vybavuje za nás, vlastne ani nevieme ako a byt kúpený, ,určite odporúčame ďalej.. :) ďakujeme.. A prajeme veľa úspechov!" Soňa S.

Marcela S, predaj 2i bytu s balkónom, Pezinok

Jana Švehlíková - Rýchly predaj bytu už na 1. obhliadke aj s navýšením predajnej ceny!

Späť hore