Máte otázky?

Kontaktný formulár

Ponuka nehnuteľnosti

Zoradiť podľa
Na stranu

4 izbový byt so záhradou, Miloslavov, Novostavba

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj novostavbu 4 izbového bytu v novej časti obce Miloslavov v rodinnom dome s 2 bytmi. Byt má samostatný vchod, 2 parkovacie miesta pred domom a samostatný pozemok. Byt pri ktorom nemusíte robiť kompromis ak si chcete zároveň užívať výhody bývania v dome - vlastné parkovanie a záhradu, kde môžete tráviť čas s rodinou a priateľmi napr. pri grilovaní.

Čitať viac
Aktuálne

Na predaj priestranný 4 izbový RD s garážou v Novej Dedinke, Agátová ulica

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom s garážou v obci Nová Dedinka. Dom sa nachádza v príjemnej, novej lokalite rodinných domov, má vyhľadávanú polohu na rohu a priamo pri dome sa nachádza jazero s detským ihriskom. Taktiež ponúka naozaj štedrú podlahovú plochu, je dokončený a zabývaný, takže Vás už nečakajú žiadne výdaje s dokončením. Okamžite si tak môžete vychutnať príjemný výhľad na rovinatý pozemok s udržiavanou zeleňou a zatienenou terasou. Praktická garáž Vás odbremení od starostí s autom v prípade nepriaznivého počasia. Odporúčame vidieť.

Čitať viac
Aktuálne

Na prenájom svetlý 1 izbový byt s lodžiou a klimatizáciou, BA II - Nová Rožňavská

Aston Waldner ponúka exkluzívne na prenájom priestranný 1 izbový byt v staršej novostavbe na ulici Nová Rožňavská. Byt sa nachádza na siedmom poschodí, je vybavený klimatizáciou a pozdĺž bytu sa nachádza priestranná lodžia. Byt sa prenajíma už zariadený a je pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Voľný ihneď.

Čitať viac
Aktuálne

Na prenájom, 2 izbový byt s predzáhradkou BA II, Píniová ulica

Ponúkame Vám exkluzívne na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt s vlastnou terasou a predzáhradkou. Byt sa nachádza na Píniovej ulici v Bratislave a je pripravený okamžite na nasťahovanie. Čakať Vás bude všetko potrebné vybavenie, výnimočne veľké úložné priestory a navyše poskytne aj priestor na relax v podobe vlastnej predzáhradky se sedením a grilom. Pocit súkromia zabezpečia vyrastené stromy a markízy. Byt sa navyše nachádza na konci slepej uličky. Odporúčame vidieť.

Čitať viac
Aktuálne
Späť hore