Máte otázky?

Kontaktný formulár

Ponuka nehnuteľnosti

Zoradiť podľa
Na stranu

Na predaj príjemný 2 izbový byt s parkovaním, BA - Dúbravka, Dúbravčická ulica

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj príjemný 2 izbový byt s balkónom na Dúbravčickej ulici v Bratislave. Byt sa nachádza v pokojnej a žiadanej lokalite, obklopenej zeleňou, kde máte všetko, čo potrebujete v pešej dostupnosti. Či už hľadáte darčeky, alebo prírodu, všetko nájdete v okolí - pár minút autom, alebo MHD a ste v OC Bory, alebo krásne výhľady z Devínskej Kobyle. A ak vlastníte auto, neváhajte - k bytu dostanete aj parkovacie miesto priamo v garáži bytového domu a už nikdy Vás nebude trápiť hľadanie parkovacieho miesta, alebo predpoveď počasia. Jednoducho sa pohodlne, suchou nohou dostan...

Čitať viac
Aktuálne

Na predaj 3 izbový byt s lodžiou aj balkónom v projekte Triangel, Chorvátsky Grob, Konopná ulica

Aston Waldner ponúka exkluzívne na predaj príjemný a priestranný 3 izbovy byt s terasou v projekte Triangel v Chorvátskom Grobe. Čo ho odlíšuje od ostatných ponúk? Tento byt v sebe spája viaceré benefity, ktoré málokedy nájdete v jednom byte ako naozaj štedrú podlahovú plochu, výbornú dispozíciu so samostatnými izbami, výnimočne priestrannú terasu prístupnú z dvoch izieb a balkón z ďaľšej izby, obývačku prepojenú s kuchyňou, alebo nízke náklady. Príjemný byt s rodinnou atmosférou, ktorý stojí za to vidieť.   

Čitať viac
Jana Soós Švehlíková

Na predaj 3 izbový byt pri Chorvátskom ramene, Ševčenkova ulica

Aston Waldner ponúka exkluzívne na predaj príjemný 3 izbový byt pri Chorvátskom ramene. Aktuálne je užívaný ako 4 izbový a z toho 3 izby sú nepriechodné. Bytový dom sa nachádza priamo nad Chorvátskym ramenom, s nádhernou zeleňou, cyklotrasou a aj peším chodníkom okolo ramena. Pár krokov od vchodu je detské ihrisko, neďaleko obľúbená kaviareň Monsters, ihrisko detský svet Petržalka.

Čitať viac
Aktuálne

Predaj 3i byt, Mamateyová ul., príjemná lokalita pri lese

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový byt s lodžiou na Mamateyovej ulici. Ponuka je určená pre všetkých, ktorí myslia do budúcnosti - či už ako skvelá voľba pre rodinu, ale aj ako investičná príležitosť vďaka svojej polohe a obľúbenej lokalite Petržalky.   

Čitať viac
Rezervované
Späť hore