Máte otázky?

Kontaktný formulár

Blog

Na predaj priestranný 4 izbový RD s garážou v Novej Dedinke, Agátová ulica

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom s garážou v obci Nová Dedinka. Dom sa nachádza v príjemnej, novej lokalite rodinných domov, má vyhľadávanú polohu na rohu a priamo pri dome sa nachádza jazero s detským ihriskom. Taktiež ponúka naozaj štedrú podlahovú plochu, je dokončený a zabývaný, takže Vás už nečakajú žiadne výdaje s dokončením. Okamžite si tak môžete vychutnať príjemný výhľad na rovinatý pozemok s udržiavanou zeleňou a zatienenou terasou. Praktická garáž Vás odbremení od starostí s autom v prípade nepriaznivého počasia. Prídite sa pozrieť a môžete si ho užiť už toto l...

4 izbový byt so záhradou, Miloslavov, Novostavba

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj novostavbu 4 izbového bytu v novej časti obce Miloslavov v rodinnom dome s 2 bytmi. Byt má samostatný vchod, 2 parkovacie miesta pred domom a samostatný pozemok. Byt pri ktorom nemusíte robiť kompromis ak si chcete zároveň užívať výhody bývania v dome - vlastné parkovanie a záhradu, kde môžete tráviť čas s rodinou a priateľmi napr. pri grilovaní.

Na predaj 4 izbový rodinný dom s garážou, novostavba, projekt East Village, Dunajská Streda

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj zaujímavú novostavbu 4 izbového rodinného domu v žiadanej lokalite Dunajskej Stredy, v projekte East Village. Dom sa nachádza na rovinatom pozemku s výmerou 612m2. Dom sa nachádza v stave holodomu, kde Vám okrem dokončenia interiéru podľa Vašich predstáv poskytne navyše aj možnosť ho jednoduchou úpravou prerobiť na 5 izbový. 

Záhrada s chatkou, BA II - Ružinov, Domové role

Ponúkame Vám na predaj záhradu s chatkou nachádzajúcu sa v Ružinove - oblasť Domové role. Záhrada má kaskádovitú časť kde sa nachádzajú záhony na pestovanie a rovinatú časť s ovocnými stromami určenú na relax. Z terasy je príjemný výhľad na zeleň.

Hľadáme pre klienta 4-5 izbový byt RUŽINOV, NIVY

Pre nášho klienta hľadáme 4-5 izbový byt v lokalitách Nové Mesto - od Polus po OC Centrál, Ružinov - po Tomášikovu. Uprednostnené je podstrešné podlažie ideálne s terasou. V prípade, že viete o nehnuteľnosti, ktorá spĺňa zadané parametre,budem rada ak mi dáte vedieť. Následný bezstarostný prevod a zmluvný servis ohľadom predaja zabezpečíme. Tešíme sa na Vaše ponuky!

Späť hore