Máte otázky?

Kontaktný formulár

Blog

Záhrada s chatkou, BA II - Ružinov, Domové role

Ponúkame Vám na predaj záhradu s chatkou nachádzajúcu sa v Ružinove - oblasť Domové role. Záhrada má kaskádovitú časť kde sa nachádzajú záhony na pestovanie a rovinatú časť s ovocnými stromami určenú na relax. Z terasy je príjemný výhľad na zeleň.

Samostatná garáž s SBS, bytový dom OCTOPUS, Záhradnícka/Mraziarenská ulica

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj samostatnú garáž v bytovom komplexe Octopus na rohu Záhradníckej a Mraziarenskej ulice. Samostatná uzamykateľná garáž sa nachádza na -1. podlaží. Vstup do komplexu je cez kontrolovaný vstup a je sledovaný 24hod denne súkromnou bezpečnostnou službou. 

2,5 izbový byt s loggiou, BA - Ružinov, Kozmonautická

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 2,5 izbový byt s loggiou na Kozmonautickej ulici v Ružinove. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a nachádza sa vo vyhľadávnej - najzelenšej časti Ružinova. Vďaka východnej orientácií a ideálnemu umiestneniu v rámci bytového domu Vám zaručuje nízke náklady. Súkromie, krásny a nerušený výhľad na okolitú zeleň Vám počas celého roka poskytne priestranná loggia. Rodinky s deťmi ocenia množstvo parkov, zelene ako aj škôlku a oplotené detské ihrisko priamo pod domom, takže uvidíte na deti hrajúce sa v bezpečnej vzdialenosti, alebo sa môžete tešiť na viacero akcií p...

4 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU, MILOSLAVOV, NOVOSTAVBA

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj novostavbu 4 izbového bytu v novej časti obce Miloslavov v rodinnom dome s 2 bytmi. Byt má samostatný vchod, 2 parkovacie miesta pred domom a samostatný pozemok. Byt pri ktorom nemusíte robiť kompromis ak si chcete zároveň užívať výhody bývania v dome - vlastné parkovanie a záhradu, kde môžete tráviť čas s rodinou a priateľmi napr. pri grilovaní.

Na predaj novostavba 2 izbového bytu s parkovacím miestom, projekt VINOHRADIS, Frankovská ulica

Ponúkame Vám na predaj veľmi zaujímavú novostavbu 2 izbového bytu s priestranným balkónom v žiadanej lokalite Bratislavy časti Nové Mesto. Byt sa nachádza v projekte Vinohradis, ktorý svojou polohou v meste a zároveň v obklopení prírodou robí z bytu naozaj výnimočnú ponuku – byt, do ktorého sa budete tešiť po náročnom dni. Nachádza sa na ideálnom 2p./3p. a je orientovaný na juh a západ, čo zaručuje príjemné presvetlenie interiéru. Moderne zariadený byt ponúka dostatok priestoru. K bytu navyše patrí aj parkovacie miesto v garáži. Odporúčame vidieť!

Späť hore