Máte otázky?

Kontaktný formulár

Ponuka nehnuteľnosti

Zoradiť podľa
Na stranu

Garáž, Devínska Nová Ves, Štefana Králika

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj samostatnú garáž v garážovom komplexe v Devínskej Novej Vsi na ulici Štefana Králika. Státie sa nachádza na 2. podlaží. Vstup do garáží je cez kontrolovaný vstup a následne do samostatne uzamykateľnej garáže. Navyše ku garáži je možnosť dokúpiť aj vedľajšiu garáž!

Čitať viac
Predané

3 izbový byt s loggiou, BA II – Ružinov, Jégého ulica

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v zateplenom bytovom dome v obľúbenej lokalite Ružinova na Jégého ulici. Byt poteší množstvom benefitov ako lodžia, klimatizácia, zmenená dispozícia bytu, priestranná kúpeľňa, alebo orientácia na 2 svetové strany. A to všetko v obľúbenej lokalite Ružinova v blízkosti OC Central.

Čitať viac
Predané

4 izbový rodinný dom v pôvodnej zástavbe, pozemok 593m2, Veľké Úľany, Kaplnská ulica

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom v pôvodnej zástavbe rodinných domov vo Veľkých Úľanoch. Dom sa nachádza v strede obce, s 593m2 pozemkom. Zabezpečuje pokojné bývanie nielen pre mladé rodiny. Dom je aktuálne vyprataný a pripravený na úpravy podľa Vašich predstáv. Je ideálnou voľbou ak hľadáte bývanie v okolí Bratislavy za rozumnú cenu. Príďte sa pozrieť!

Čitať viac
Predané

3i byt s loggiou, BA IV – DNV, Pavla Horova, najlepšie obnovený bytový dom roka 2015

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Devínskej Novej Vsi. Byt sa nachádza v príjemnom prostredí s titulom "najlepšie obnovený bytový dom roka 2015", kde z loggie dovidíte aj na zámok Schlosshoff. Odporúčame prísť sa pozrieť! 

Čitať viac
Predané
Späť hore