Máte otázky?

Kontaktný formulár

Ponuka nehnuteľnosti

Zoradiť podľa
Na stranu

3i byt s loggiou, BA IV – DNV, Pavla Horova, najlepšie obnovený bytový dom roka 2015

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Devínskej Novej Vsi. Byt sa nachádza v príjemnom prostredí s titulom "najlepšie obnovený bytový dom roka 2015", kde z loggie dovidíte aj na zámok Schlosshoff. Odporúčame prísť sa pozrieť! 

Čitať viac
Predané

3 izbový byt s loggiou, BA V – Petržalka, 70m2, Mlynarovičová ul.,

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Mlynarovičovej ulici v Petržalke. Byt sa nachádza na 10 poschodí v zrekonštruovanom bytovom dome, čo poskytuje veľmi príjemný výhľad. Byt je kompletne zrekonštruovaný, má vymenené el. rozvody, podlahy, plastové okná.

Čitať viac
Predané

Na predaj priestranný 3i byt v novostavbe, Dunajská Lužná, balkón a samostatná garáž

Aston Waldner ponúka exkluzívne na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt s balkónom a samostatnou garážou v nízkopodlažnej tehlovej novostavbe na ulici Pri Kniežacích Mohylách. Byt je vďaka orientácii na tri svetové strany krásne presvetlený, izby sú priestranné a ponúkajú dostatok miesta aj pre mladú rodinu. Výnimočná ponuka.

Čitať viac
Predané

Na predaj 2 izbový byt s balkónom, BA III - Cyprichova

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt v nízkopodlažnej tehlovej bytovke na Cyprichovej ulici. Byt poteší množstvom benefitov ako balkón, okno v kúpeľni, alebo vlastné kúrenie. A to všetko v obľúbenej lokalite Rače pod Karpatmi. 

Čitať viac
Predané
Späť hore